Nu aveți articole în coșul de cumpărături.
Recenzii existente
Birou bun
Am luat biroul, l-am asamblat, e ok, nu este chiar 100% ca in imagine, lateralele stanga dreapta in imaginea de prezentare nu sunt identice, cand l-am asamblat am constatat ca sunt la fel, nu are acea portiune goala in stanga spate. Am luat culoarea alb briliant, dar canturile sunt un alb galben, mă îndoiesc că nu existau și canturi la culoare. Per total, e ok.
Vizitator
|
22.03.2021 20:14
Această recenzie a fost utilă?
(1/2)