Nu aveți articole în coșul de cumpărături.
Recenzii existente
pat
buna ziua patul are si lumini dedesubt ca asa se vede in poza .multumesc.
Vizitator
|
01.09.2025 08:53
Această recenzie a fost utilă?
(1/1)
Intrebare
Buna ziua! 90 cm este dimensiunea tabliei? Multumesc!
Vizitator
|
29.10.2024 22:09
Această recenzie a fost utilă?
(0/4)
Pat Klass
Buna ziua,
Am achizitionst acest pat de la dumneavoastra in luna martie a acestui an si scartaie foarte tare. Cum se poate remedia acest lucru? Banuiesc ca trebuie facut vreun reglaj.
Va multumesc!
Am achizitionst acest pat de la dumneavoastra in luna martie a acestui an si scartaie foarte tare. Cum se poate remedia acest lucru? Banuiesc ca trebuie facut vreun reglaj.
Va multumesc!
Vizitator
|
02.05.2021 22:06
Această recenzie a fost utilă?
(14/9)
Achiziție verificata
Produs cu dimensiuni 140x 200 achiziționat de 1 an și jumătate.
Pro:
-patul este foarte comod și elegant;
-lada de depozitare este spațioasă și extrem de practica;
-foarte rezistent;
Contra:
-cum spunea și un alt cumpărător este un TANC. Este foarte greu, mutatul lui fiind o adevarata misiune de forța;
-nu poți șterge sau aspira sub el.
Pro:
-patul este foarte comod și elegant;
-lada de depozitare este spațioasă și extrem de practica;
-foarte rezistent;
Contra:
-cum spunea și un alt cumpărător este un TANC. Este foarte greu, mutatul lui fiind o adevarata misiune de forța;
-nu poți șterge sau aspira sub el.
Vizitator
|
12.10.2020 21:04
Această recenzie a fost utilă?
(21/6)
Pat Klass
Pat foarte confortabil!il avem de 4ani,este ca nou,il am cu imitatie piele crem!recomand!salteaua are 25 cm!
Vizitator
|
09.09.2020 08:24
Această recenzie a fost utilă?
(14/10)
Frumos
Il mai aveti expus in magazinul din Ghencea? Ce inaltime are cadrul in zona de dormit?
Vizitator
|
17.03.2020 21:03
Această recenzie a fost utilă?
(1/6)
Greutate suportata
Ce greutate maxima este admisa pe patul de 180/200?
Vizitator
|
19.02.2020 14:58
Această recenzie a fost utilă?
(4/8)
Marius
Bună ziua, spațiul nostru este limitat, se poate face un pat de 1400/1900 și cât ar costa, vă salut cu respect, o zi bună!
Vizitator
|
17.01.2020 16:33
Această recenzie a fost utilă?
(3/6)
Bună ziua? Cât durează comanda?
Acest pat exista în magazinul din București? îl putem lua din magazin direct sau trebuie sa așteptăm?
Vizitator
|
30.10.2019 22:17
Această recenzie a fost utilă?
(2/4)
Pat Klass
Buna ziua! La acest pat care este grosimea minima la saltea? Multumesc!
Camelia Opris
|
04.08.2019 19:28
Această recenzie a fost utilă?
(7/6)
Super
Patual este pur si simplu TANC, este perfect pentru un dormitor de bloc, nici vorba de material cutat (este intins perfect peste tot) patul este din pal de 18 dublat! partea de jos a cutiei de depozitare este din pal de 18, somiera din bambus, monatajul a fost facut foarte bine (nota 10 baietilor) ca minus: comanda a durat 4 saptamani! in rest numai de bine.
Vizitator
|
22.11.2018 19:16
Această recenzie a fost utilă?
(25/7)
Intrebare
Mai exista magazin in suceava? Multumesc
Vizitator
|
03.07.2018 06:14
Această recenzie a fost utilă?
(1/6)
Dinensiuni
Buna ziua! Ma intereseaza un pret pentru dimensile 180x200, tapitat cu stofa.
Multumesc!
Multumesc!
Vizitator
|
08.05.2018 21:50
Această recenzie a fost utilă?
(0/7)
Inaltime?
Care este inaltimea cardului acestui pat? 900mm este cu tot cu placajul de la cap presupun, dar fara el?
Vizitator
|
03.02.2018 11:25
Această recenzie a fost utilă?
(4/6)
Salteaua
Salteaua este inclusa in pret?
Vizitator
|
30.01.2018 15:31
Această recenzie a fost utilă?
(4/6)
Disponibilitate,
Acest pat este in stoc? (Bucuresti)
Pozneac Dinu
|
16.01.2018 14:44
Această recenzie a fost utilă?
(1/5)
Comanda
Buna ziua! In magazinul din Buzau gasesc acest pat, sau trebuie facuta comanda in prealabil! Multumesc anticipat
Vizitator
|
08.12.2017 14:17
Această recenzie a fost utilă?
(0/6)
Magazin Staer Suceava
Buna ziua.Mai aveti magazin Staer in Suceava?
Vizitator
|
28.11.2017 17:42
Această recenzie a fost utilă?
(2/5)
Termen de livrare PROGRAMARE
Daca il comand acum, il pot primi la 1 martie?
In aceasta situatie mai functioneaza plata in rate cu card AVANTAJ?
Va multumesc.
In aceasta situatie mai functioneaza plata in rate cu card AVANTAJ?
Va multumesc.
Vizitator
|
13.11.2017 23:10
Această recenzie a fost utilă?
(1/6)
stoc
Buna ziua,
Aveti produsul pe stoc la locatia din Cluj Napoca?
Multumesc!
Aveti produsul pe stoc la locatia din Cluj Napoca?
Multumesc!
Vizitator
|
07.11.2017 22:22
Această recenzie a fost utilă?
(0/6)
Stoc Cluj
Buna ziua,va rog sa îmi spuneti daca la magazinul din Cluj -Napoca este expus patul pt.a-l putea vedea in varianta alb sau negru.Multumesc.Daca nu,cat dureaza comanda?Se asigura montaj?Multumesc.
Vizitator
|
03.11.2017 09:42
Această recenzie a fost utilă?
(3/5)
Transport și montaj
Transportul și montajul sunt incluse in preț ( com. Berceni Jud. Ilfov) ?
Vizitator
|
11.10.2017 23:13
Această recenzie a fost utilă?
(1/6)
Reprezentanta
Buna seara,
as dori sa stiu daca aveti reprezentanta Staer in Reghin sau ar trebui sa comand acest pat din Tg. Mures. daca ar trebui sa-l comand cat ar costa montajul si transportul pana in Reghin(aprox.35km)
Multumesc
as dori sa stiu daca aveti reprezentanta Staer in Reghin sau ar trebui sa comand acest pat din Tg. Mures. daca ar trebui sa-l comand cat ar costa montajul si transportul pana in Reghin(aprox.35km)
Multumesc
Brigitte Lassel
|
06.10.2017 22:38
Această recenzie a fost utilă?
(2/8)
Transport
Bunaziua, in comuna Frumusica, jud Botosani exista posibilitatea de livrare si daca da cat costa? Salteaua este inclusa in pret?
Vizitator
|
07.06.2017 16:46
Această recenzie a fost utilă?
(0/6)
timp onorare comanda
buna ziua,in cat timp de la comanda ajunge la mine patul? (am dat comanda undeva si depaseste limitele rabdarii noastre timpul de finalizare al paului0; asadar in cat timp ar fi gata/livrat la client patul?multumesc
Vizitator
|
29.05.2017 22:06
Această recenzie a fost utilă?
(2/6)
Cute in cazul tapiteriei din material textil
In cazul tapiteriei din material textil, dupa foarte putin timp de la montarea patului, aceasta formeaza cute orizontale care sunt destul de inestetice.
Vizitator
|
21.03.2017 14:18
Această recenzie a fost utilă?
(25/5)
Stoc
Buna seara,in Constanta gasesc acest model in magazin?
Vizitator
|
07.03.2017 22:22
Această recenzie a fost utilă?
(3/7)
Pat klass
Buna ziua .as dori sa cumpar un pat klass de 160×200.am fost la reprezentanta din ploiesti dar nu il au p stoc .daca il comand on line in cate zile ar fi livrat? Montajul este asigurat?va multumesc
Vizitator
|
15.01.2017 11:48
Această recenzie a fost utilă?
(15/6)
Livrare
Patul se livreaza pe componente si se asambleaza la domiciliu ?
Va multumeswc
Va multumeswc
Vizitator
|
11.12.2016 13:14
Această recenzie a fost utilă?
(14/7)
Termen de livrare
Buna ziua,
As dori sa stiu daca aveti acest pat (160x200 - alb) pe stoc la magazinul din Iasi ? Daca nu, care ar fi termenul de livrare ?
Multumesc,
Mihaela
As dori sa stiu daca aveti acest pat (160x200 - alb) pe stoc la magazinul din Iasi ? Daca nu, care ar fi termenul de livrare ?
Multumesc,
Mihaela
Vizitator
|
08.12.2016 11:16
Această recenzie a fost utilă?
(3/5)
Inaltime lada depozitare
Va rog sa imi spuneti ce inaltime re lada de depozitare.
Vizitator
|
30.08.2016 13:41
Această recenzie a fost utilă?
(15/6)
Comanda pat tapitat Klass
As dori in cat timp dupa finalizarea comenzii,pot primi patul KLASS 160,tapitat cu piele sintetica
Bodnariuc Danut
|
21.07.2016 17:23
Această recenzie a fost utilă?
(13/5)
Pat Klass 160
Partea de jos este tapițată?
Anca Vasilica Raznic
|
18.10.2015 09:15
Această recenzie a fost utilă?
(14/8)
Materiale de calitate finisaje mai putin
Pentru cei care achizitioneaza produse tapitate mare atentie la finisaje.
Cusaturile nu sunt asa cum ar trebui sa fie. In unele parti materialul (tapiteria) este frumos intinsa, în alte locuri aceasta prezinta cute. Si nu este modelul cu cute.
Cusaturile nu sunt asa cum ar trebui sa fie. In unele parti materialul (tapiteria) este frumos intinsa, în alte locuri aceasta prezinta cute. Si nu este modelul cu cute.
VALERIU RAZVAN MICLEA
|
15.08.2015 09:28
Această recenzie a fost utilă?
(48/5)
IDEAL
ESTE IDEAL PENTRU DORMITOARE DE BLOC.
silvia dogaru
|
07.08.2015 16:27
Această recenzie a fost utilă?
(11/6)
Incredibil
Este ceva nemaipomenit:
ne-am "plimbat" prin lada de la pat un adult
si trei copiide gimnaziu!
Foarte,foarte rezistenta!
ne-am "plimbat" prin lada de la pat un adult
si trei copiide gimnaziu!
Foarte,foarte rezistenta!
Nicolae Stefan
|
17.06.2015 12:24
Această recenzie a fost utilă?
(26/6)
Obsarvatii
Calitate foarte buna ,arata foarte bine ,bravo echipei care l-a conceput
anamaria marcu
|
09.07.2014 09:07
Această recenzie a fost utilă?
(17/10)