Nu aveți articole în coșul de cumpărături.
Recenzii existente
Pat Bianca
Buna ziua. Se poate vedea patul Bianca in vreun showroom din Bucuresti? Multumim
Simona Stroe
|
25.07.2025 09:36
Această recenzie a fost utilă?
(0/0)
Pat Bianca
Bună seara! Care este înălțimea tabliei?
Vizitator
|
24.04.2025 23:29
Această recenzie a fost utilă?
(0/0)
Înălțimea tabliei
Bună seara! Care este înălțimea tabliei?
Vizitator
|
24.04.2025 23:27
Această recenzie a fost utilă?
(0/0)
Super multumita
L-am luat pe cea mai mare dimensiune - 180x200. E foarte frumos si deocamdata pare solid. In plus, efectiv tot spatiul de sub somiera este de depozitare - adica, foaaaarte mult loc. Sunt super multumita de alegerea facuta.
Ioana Ciubotaru
|
05.10.2021 19:30
Această recenzie a fost utilă?
(10/0)
Foarte bun
Am acest pat si noptierele din septembrie si sunt foarte multumita. Comunicarea din timpul comenzii a fost foarte buna, piesele au ajuns cam cu 2 saptamani mai devreme, montajul a fost rapid, arata foarte frumos si elegant iar ca bonus, nu mai sunt colturi de pat de care sa ma lovesc :)
Vizitator
|
11.01.2021 21:24
Această recenzie a fost utilă?
(9/0)
Pat bianca
Buna! Imi puteti spune va rog daca lemnul folosit la patul Bianca este din pal si cati mm are?
Elisabeta Gall
|
09.12.2019 23:29
Această recenzie a fost utilă?
(11/1)