Nu aveți articole în coșul de cumpărături.
Recenzii existente
Living
Am achiziționat de la staer un living și sunt foarte mulțumită. Colaborarea de nota zece, băieți la montaj foarte frumos au lucrat. Mulțumesc echipei staer Berceni. Cu siguranță voi reveni în magazin pentru alte achiziții!
Vizitator
|
13.07.2025 20:39
Această recenzie a fost utilă?
(0/0)
Living
Am achiziționat de la staer un living și sunt foarte mulțumită. Colaborarea de nota zece, băieți la montaj foarte frumos au lucrat. Mulțumesc echipei staer Berceni. Cu siguranță voi reveni în magazin pentru alte achiziții!
Vizitator
|
13.07.2025 20:38
Această recenzie a fost utilă?
(0/0)
Super încântată
Mobila extraordinar de frumoasa!
Vizitator
|
09.02.2021 16:20
Această recenzie a fost utilă?
(1/1)