Nu aveți articole în coșul de cumpărături.
Recenzii existente
Culoare
Buna, se poate face si pe alta culoare? Multumesc
Vizitator
|
05.01.2018 16:09
Această recenzie a fost utilă?
(3/0)
DULAP
LA ACEASTA MOBILA PUTEM ADAUGA UN DULAP,DSESIGUR CONTRA COST?
Vizitator
|
02.11.2017 15:18
Această recenzie a fost utilă?
(0/0)
comanda livig c21
Buna ziua ,
Ma numesc Matei Mirela,
Acest living il pot adapta la culorile si dimensiunile dorite?
Fiind din Craiova se asigura trasportul si montajul?
Daca ajung azi pentru comanda, in cat timp ar fi gata?
Multumesc frumos,
Matei Mirela
Ma numesc Matei Mirela,
Acest living il pot adapta la culorile si dimensiunile dorite?
Fiind din Craiova se asigura trasportul si montajul?
Daca ajung azi pentru comanda, in cat timp ar fi gata?
Multumesc frumos,
Matei Mirela
Vizitator
|
07.08.2017 12:46
Această recenzie a fost utilă?
(0/2)
living c21
Se poate face si pe culoare alb + negru?
Vizitator
|
18.11.2016 21:46
Această recenzie a fost utilă?
(4/0)
Opinie Living C21
Buna ziua,
Am comandat acest living pe culorile negru si turcoaz. Este un model tineresc, care schimba in bine imaginea sufrageriei, dand o senzatie pozitiva datorita combinatiei de culori si a stilului. Combinata cu un coltar Smarty de aceleasi culori si cu un tablou canvas cu o apa de culoare turcoaz, rezulta o sufragerie in care este o placer sa stai.
Din punct de vedere al executiei si al montajului, nimic de reprosat. Echipa de executie a ajuns in intervalul orar stabilit impreuna.
Per total, sunt multumit de calitatea serviciilor si a mobilei pe care am comandat-o.
Am comandat acest living pe culorile negru si turcoaz. Este un model tineresc, care schimba in bine imaginea sufrageriei, dand o senzatie pozitiva datorita combinatiei de culori si a stilului. Combinata cu un coltar Smarty de aceleasi culori si cu un tablou canvas cu o apa de culoare turcoaz, rezulta o sufragerie in care este o placer sa stai.
Din punct de vedere al executiei si al montajului, nimic de reprosat. Echipa de executie a ajuns in intervalul orar stabilit impreuna.
Per total, sunt multumit de calitatea serviciilor si a mobilei pe care am comandat-o.
Vizitator
|
21.05.2016 10:32
Această recenzie a fost utilă?
(5/0)