Buna ziua! Sezutul este ferm sau moale? In viitor credeti ca va fi disponibil si pe o marime mai mare(lungime ~3m, sezlongul aceeasi latime ca acum).
Vizitator|28.02.2024 13:54
Această recenzie a fost utilă?DaNu
(1/0)
Un manager a răspuns la această recenzie
Buna ziua! Sezutul este ferm, destul de rigid. Deocamdata produsul nu se poate realliza pe alte dimensiuni si nu avem informatii cu privire la o posibila schimbare pe viitor. O zi frumoasa! Cu respect, echipa STAER!